Döner / Pizza / Büfe Sipariş Programı   Tüm Programlar

Döner / Pizza / Büfe Sipariş Programı

        Dönerciler büfeler pizza firmaları gibi telefonla sipariş alan işletmeler için tasarlanmış restoran programımızın sadece Telefon Siparişi üzerine çalışan basit versiyonudur. Ancak sadece telefon siparişleri üzerine odaklanmış işletmeler için daha uygun maliyetli bir seçenek olarak düşünülebilir. Programın kaynak kodları tarafımızda olduğundan ihtiyacınıza göre "şöyle bir şey daha olsaydı işimizi görürdü" şeklindeki her önerinizi görüşebilir ve programa ekleyebiliriz. 

İlgilenirseniz bize

505 522 65 48

numaralı telefondan ulaşabilirsiniz!

        
Bu program ile telefon çaldığında arayan kişinin;
  1. Kişinin ismine
  2. Adres bilgisine
  3. Daha önce yapmış olduğu sipariş bilgilerine

ulaşarak müşterilerinize isimleri ile hitap edip telefonu açabilir her seferinde aynı siparişi veriyorsa daha o sormadan "aynısından göndereyim mi?" şeklinde  müşterinizin kendisini özel tanınıyor hissetmesini sağlayabilirsiniz!

Bu formda arayan kişinin bilgileri daha önceki siparişleri görülür. 

Bu formda ise hazırlanmamış siparişlerin 6 adedi görünür. Tamamlanan siparişler bu formdan kaldırılır.   Eğer bilgisayarınıza iki monitörü aynı anda bağlar ve  birini ustanızın önüne koyarsanız program otomatik olarak ikinci monitörü algılayarak  bu formdan her iki ekranda da çıkmasını sağlar. Tamamlandı işlemini mutfaktan yapmak da mümkündür. Sipariş zamanı ve tamamlama zamanı ayrı ayrı kaydedilir.  

        Bu formda tüm siparişlerinizi görebilirsiniz. 

        Bu formda ise tüm müşterilerinizi görebilir, yeni müşteri ekleyebilirsiniz.

        Programın rapor bölümlerinde ise tüm müşterilerinizin bilgilerini excel, word, pdf formatına dönüştürebilir yada yazıcıdan çıkarabilirsiniz. Ayrıca eğer bir sms sistemi kullanıyorsanız müşterilerinizin sadece cep telefon numaralarını listelemek mümkündür. 
        
        Program sadece gıda sektörü için değildir. Müşterisinin telefonunu ismi ile açmak isteyen her firma için ihtiyaca göre yeniden düzenlenebilir. Program kaynak kodları tarafımızda olduğundan her ihtiyacınızı görüşebilir yeniden düzenleme yapabiliriz.

        

Bizimle İletişime Geçin

Kişisel yada kurumsal ihtiyaçlarınız için yardıma hazırız.

Web sitesi, programlama yada kişisel özel çözümleri için bizi arayın...

İletişim Detayları

Telefon:(505) 522 65 48
Email: Bhesay@gmail.com
Website: http://www.bhesay.com

Seyhan / ADANA